Top
 

Formularz

Poświęć 5 minut swojego czasu, powiedz nam coś o swojej stronie i swoich celach, a my prześlemy Ci bezpłatny audyt Twojej strony i sprawdzimy, co możemy Ci zaoferować.

Mamy pewną wypracowaną strategię działania w zakresie pozycjonowania stron. To co chciałbym podkreślić, to to, że nasze usługi nie są optymalne dla każdego biznesu. Zanim zobowiążemy się do realizacji danego projektu, sprawdzamy czy dany klient oraz jego cele spełniają kryteria, które sobie wewnętrznie przyjęliśmy. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zachować maksymalną uwagę szczegółom, które wiążą się z realizacją celów, które są przed nami stawiane.

 

Pracujemy z klientami, którzy:

  • aktywnie prowadzą biznes i to czego oczekują to zwiększenie ilości potencjalnych klientów przepływających przez ich serwis www, aby rozwijać się szybciej niż ich bezpośrednia konkurencja; wyjątkiem jest tu branża startupów oraz produktów dla dorosłych;
  • posiadają stały przepływ klientów w ramach swojej strony internetowe, który generowany może być w ramach adwords, sieci afiliacyjnych innych działań promocyjnych – to czego potrzebują to zaistnienie na własnym rynku dzięki pozycjonowaniu organicznemu;
  • sprzedają dobry produkt lub usługę; nasze działania w tym przypadku przełożą się na dużą wartość dodaną całego projektu – dzięki dostarczeniu Twojemu rynkowi dobrej usługi lub produktu.

 

Jeśli spełniasz te kryteria, to bardzo chętnie skomunikujemy się z Tobą osobiście/telefonicznie, aby uszczegółowić Twoje cele oraz naszą ofertę dla Ciebie. Pewnie zastanawiasz się jak ten proces wygląda. Uprościliśmy go maksymalnie:

  1. Wypełnij formularz poniżej. Zajmie Ci on niewiele wiecej niż 5-10 minut (im więcej szczegółów nam podasz, tym lepiej będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoją potrzebę). Musimy się dowiedzieć kilku podstawowych rzeczy, m.in. co sprzedajesz, jakich narzędzi i kanałów do tego używasz, etc.
  2. My przeglądamy Twoje odpowiedzi, sprawdzamy Twój serwis, robimy przegląd rynku, na którym działasz oraz tworzymy plan działania, który będzie miał na celu osiągnięcie Twoich celów.
  3. Umawiamy się z Tobą na rozmowę telefoniczną, która może zająć 30-45 minut, aby jeszcze raz podsumować Twoje oczekiwania, naszą ofertę, szczegółowy plan działania oraz harmonogram.

Bezpłatny audyt SEO - FORMULARZ

Step 1 of 3

33%